Чөлөөт бөхийн УАШТ-ний аваргууд өнөөдөр тодорно

Eagle.mn


Орхон аймагт болж буй Чөлөөт бөхийн насанд хүрэгчдийн 2018 оны УАШТ өнөөдөр өндөрлөнө.

Өнөөдөр эрэгтэйчүүдийн 65, 86, 125 кг, эмэгтэйчүүдийн 53, 62, 76 кг-ын жингийн барилдаан болж аваргууд тодорно. Доорхи оноолтын дагуу барилдаан 11.00 цагаас эхэлсэн бөгөөд шигшээ барилдаан 16.00-18.00 цагийн хооронд болно. 

ОНООЛТ:

ЭРЭГТЭЙ:

65 кг:

Ц.Оюунболд (Мэргэд хангай) - Б.Нэмэхбаяр (Хасумегастарс)

О.Очирбат (Орхон) - Ө.Баасанбат (Цастын барс)

Д.Тэнгис (Хасумегастарс) - Б.Жаргалсайхан (Харгант)

Б.Батмагнай (Алдар) - Н.Зугдарбямба (Алдартан)

С.Билгүүн (Төгс)- Д.Шинэхүү (Хангарьд)

М.Нямбаяр (ҮБТДС) - Ц.Дамдинпүрэв (Аврагч)

Ч.Жамсранжав (ҮБТДС) - Т.Тулга (Арслан)

М.Цогбаяр (Харгант) - Г.Ханбүргэд (Даян бөх)

Г.Энхням (Аваргууд) - Г.Бат-Эрдэнэ (Хасумегастарс)

Э.Бямбадорж (Женко) - Т.Даваадалай (Мэргэд хангай)

Б.Наранболд (Хасумегастарс) - Г.Чойгажид (Женко)

А.Эрдэнэсайхан (Хангарьд) - Б.Номин (Аврагч)

Г.Баттулга (Налайх) - Д.Цогтбаатар (Аваргууд)

Г.Төртогтох (Хасумегастарс) - Н.Лхамгармаа (Алдар)

Ц.Цогхүү (Соёмбо) - Э.Ням-Очир (Хилчин)

86 кг:

Б.Бямбадорж (Мэргэд хангай) - Б.Энх-Амгалан (Даян бөх)

О.Үйтүмэн (Алдар) - Э.Сосорбарам (Ховд)

Г.Бат-Эрдэнэ (Аврагч) - Г.Ганхуяг (Аваргууд)

З.Мөнхзолбоо (Соёмбо) - Н.Шинэтөр (Соёмбо)

А.Цолмонгэрэл (Алдартан) - Б.Нямбаяр (Аврагч)

Э.Мөнх-Эрдэнэ (Алдартан0 - П.Өнөрбат (Хасумегастарс)

М.Хишигдалай (Ховд) - Г.Ориглох (Хасумегастарс)

М.Цэрэн (Хангарьд) - Ч.Өсөхбаяр (Хангай хайрхан)

125 кг:

Б.Хадбаатар (Цастын барс) - Ц.Төмөрцоож (Арслан)

Г.Баярбат (Даян бөх) - М.Лхагвагэрэл (Аварга)

Д.Эрдэнэтулга (Мэргэд хангай) - Т.Мягмаржав (Женко)

Б.Чимэдвандан (Алдар) - М.Бэлгүтэй (Женко)

Т.Дүгэрдорж (Аваргууд) - Б.Соронзонболд (Хилчин)

Д.Хүдэртулга (Сүлд) - Т.Сайханжаргал (Сүлд)

Ц.Мөнхбаяр (Алдартан) - О.Есөн-Эрдэнэ (Соёмбо)

Б.Нямсамбуу (Харгант) - Н.Золбоо (Хүч)

Э.Бат-Эрдэнэ (Аварга) - Х.Наранболд (Хангай мэргэд)

Г.Амгалан (Арслан) – Б.Гончигтавхай (Цастын барс)

Т.Бэгзсүрэн (Алдар) – Б.Мөнх-Эрдэнэ (Харгант)

Э.Төгөлдөр (Хасумегастарс) – Н.Жаргалбаяр (Сүлд)

ЭМЭГТЭЙ:

53 кг

Э.Сумъяа (Хилчин) – Отгонжаргал (Хасумегастарс)

Б.Оюунгэрэл (Ховд) – Н.Мөнхзул (Хангарьд)

1\2 финалд О.Ванчигмаа (Женко) - Отгонжаргал (Алдар)

62 кг

П.Орхон (Алдар) – Э.Дэлгэрмаа (Хасумегастарс)

Х.Болортуяа (Аврагч) – Ц.Шинэхүүхэн (Аваргууд)

1\2 финалд Д.Түмэнхүслэн (Женко) – Б.Сарнай (Налайх)

76 кг

Г.Наранчимэг (Хилчин) – Загардулам (Хангай хайрхан)

А.Чанцалнямаа (Хүч) – Б.Одончимэг (Алдар)

1\2 финалд Г.Ариунжаргал (Алдар) – О.Анударь (Аваргууд)

 

Eagle.mn таалагдсан бол
Найздаа илгээх
Та сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууныг баримтална уу. Ёс бус сэтгэгдлийг админ устгах эрхтэй. Мэдээний сэтгэгдэлд eagle.mn хариуцлага хүлээхгүй.

Сэтгэгдэл бичих (0)